Kas gali dalyvauti stovyklose? Gamtos mokykloje organizuojamose stovyklose gali dalyvauti vaikai, paaugliai, šeimos, kolektyvai ir kitos tikslinės grupės.
    Kokia yra stovyklų tematika? Pagrindinė ir svarbiausia stovyklų tematika – gamta ir kultūra. Stovyklų metu dalyviai supažindinami su Sirvėtos regioninio parko išskirtine verte, saugomoje teritorijoje esančiais gamtos ir kultūros paveldo objektais, mokosi pažinti ir saugoti gamtą. Didžioji dalis užsiėmimų organizuojami gamtoje. Tik esant prastoms oro sąlygoms, gamtos ir kultūros pažinimas perkeliamas į modernią Gamtos mokyklą ir taikant šiuolaikinius aktyvius mokymosi bei pažinimo metodus, tęsiamas patalpoje.

    Gamtos mokykloje taip pat organizuojamos ir kitokio pobūdžio stovyklos: turistinės, sveikos gyvensenos, savęs pažinimo, meninės, kūrybinės ir pan. Populiarios užimtumo stovyklos, kurių metu integruojamos kelios temos.

    Kas organizuoja stovyklas?
    Pagrindinis stovyklų gamtos ir kultūros pažinimo temomis organizatorius yra Sirvėtos regioninio parko direkcija. Tačiau įvairias stovyklas Gamtos mokykloje gali organizuoti ir kitos švietimo įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės ar viešosios įstaigos, kurios turi teisę organizuoti stovyklas. Gamtos mokykloje dažnai organizuojamos stovyklos, kurios yra įvairių įgyvendinamų projektų viena iš pagrindinių veiklų.
 
    Kokia stovyklų trukmė?

    Konkrečios stovyklos trukmė priklauso nuo organizatoriaus siekiamų ir įgyvendinamų tikslų bei planų. Tai gali būti savaitės, kelių savaičių, dviejų dienų (savaitgalio) ar kitokios trukmės stovyklos su nakvyne arba be jos. Gamtos mokyklos patalpose gali apsistoti 32 asmenų stovyklautojų grupė.        

Darbo laikas:

I-IV  8.00 - 17.00

     V  8.00 - 15.45

Search