Sirvėtos regioninio parko lankytojų centras

    Sirvėtos regioninio parko lankytojų centras įsikūręs Šventos kaime, viename iš Šventos dvarvietei priklausančių statinių – renovuotame sename svirne. Čia įrengta vidaus ekspozicija perteikianti Sirvėtos regioninio parko išskirtinę vertę, supažindinanti su svarbiausiomis regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis, istorinio Nalšios krašto žmonių papročiais, simboliais, vaizdiniais ir idėjomis.
    Lankytojų centro vidaus ekspozicijos tema – mitologija. Pagrindinis jos akcentas – gyvybės medis, simbolizuojantis nenutrūkstamą gyvenimo tėkmę. Jo viduje galima pasiklausyti sakmių ir trumpam pasinerti į stebinantį mitų pasaulį...
    Senovės lietuvių simboliai, dekoruojantys visas ekspozicijos erdves, įpinti į maldas deivėms Gabijai ir Žemynai bei gamtos jėgų valdovui Perkūnui, užrašytas ant stiklinių pertvarų.

    Lankytojų centre galima įsigyti informacinių leidinių apie regioninį parką, gauti informacijos apie pažintinius takus, turistinius maršrutus, poilsio galimybes, užsisakyti ekskursijų vadovo paslaugas.

Vadovas po Sirvėtos regioninį parką (pdf)


Lankytojų centro darbo laikas:

Pirmadienis - 8.00 - 17.00

Antradienis - 8.00 - 17.00

Trečiadienis - 8.00 - 17.00

Ketvirtadienis - 8.00 - 17.00

Penktadienis - 8.00 - 15.45


Sirvėtos regioninio parko direkcija


Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Kodas 193372387

© 2021 Sirvėtos regioninio parko direkcija

Search