Sirvėtos regioninio parko Gamtos mokykloje kasmet organizuojami renginiai darželių auklėtiniams, moksleiviams, pedagogams gamtosaugos, ekologijos temomis. Jų metu dalyviai ne tik susipažįsta su saugomos teritorijos išskirtine verte, bet ir dalyvauja aplinkos tvarkymo talkose, kūrybinėse dirbtuvėse, konkursuose, akcijose. Kiekvieną pavasarį mokinių grupės regioninio parko teritorijoje kelia inkilus ir stebi sugrįžtančius paukščius, klausosi jų balsų. O rudenį dalyvauja išskrendančių paukščių palydose.   
    Kultūrinių renginių metu dalyviams plačiau pristatoma mitologijos tema, vykstama prie saugomoje teritorijoje esančių piliakalnių, pilkapių, dvarviečių.
    Vasaros metu dažniausiai stovyklautojams organizuojamos gamtos ir kultūros pažinimo viktorinos bei žaidimai, kurių metu dalyviai plačiau susipažįsta su Sirvėtos regioninio parko išskirtine verte.
    Sirvėtos regioninio parko direkcija aktyviai bendradarbiauja su Švenčionių rajono savivaldybe ir kartu organizuoja tradicinius renginius: Vaistažolių rinkimo čempionatą, Rudens kermošių ir kt. O kartu su Švenčionių ir Ignalinos rajonų kaimų bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, asociacijomis, direkcija įgyvendina įvairius projektus ir organizuoja žygius, susitikimus, vakarones.

Sirvėtos regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga, kodas 193372387
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Darbo laikas:

I-IV  8.00 - 17.00

     V  8.00 - 15.45

Search