Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykla

    Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykla – tai erdvė, kurioje mokytojai ir mokiniai, stovyklautojų grupės ar šeimos turi galimybę pažinti kalvotą Švenčionių aukštumos dalį, atrasti miškingas vietoves, ežerų platybes ir būnant gamtos apsuptyje taip pat atrasti save. Ši mokykla – atviras aplinkosauginio švietimo taškas, teikiantis galimybę ugdyti ir puoselėti žmogaus ir gamtos darną. Čia besimokantiems, besiilsintiems sudaromos puikios sąlygos lavinti įvairius savo gebėjimus: pažinimo, patyrimo, bendradarbiavimo, atsakomybės ir kt.
    Gamtos mokykloje aktyviai vykdoma švietėjiška, pažintinė veikla itin įvairi: edukacinės programos; žaliosios pamokos; žygiai (dviračiais ir pėsčiomis); stovyklos; renginiai; projektinė veikla; vykdomos dvi neformaliojo vaikų švietimo programos: „Darnoje su gamta“ ir „Saugi elgsena gamtoje“. 
  
    NVŠ programos – kas tai? Tai puiki galimybė Švenčionių rajono vaikams visus mokslo metus po pamokų dalyvauti užsiėmimuose, kurie vyksta gamtos prieglobstyje, o esant blogoms oro sąlygoms – modernioje gamtos mokykloje.
    Gamtinė aplinka prie mokyklos ir švietėjiškai veiklai pritaikytos patalpos, turima metodinė medžiaga, įvairios priemonės skirtos ne tik mokymuisi, bet ir poilsiui. Čia ilgesniam laikui gali apsistoti 30-ies asmenų grupė. Gamtos mokyklos kiemelyje yra laužavietė, suoliukai. O netoliese esančiame Šventos miške vingiuoja Mitologinis takas su 17-ika akmeninių skulptūrų Baltų dievams.

    Jeigu Jūs planuojate įdomią švietėjišką veiklą ar poilsio laiką ir nežinote, kur nuvykti, Sirvėtos regioninio parko direkcijos specialistai pasiruošę Jums padėti! Kartu planuosime, mokysimės, kursime, žygiuosime, ilsėsimės.

Vadovas po Sirvėtos regioninį parką (pdf)

Žmogus ir paukščiai

Paukščių įvairovė Lietuvoje. Lietuvoje žiemojantys paukščiai. Paukščių migracija. Paukščių lizdų, uoksų įvairovė.

Plačiau

Bitė ir žmogus

Žmogaus ir bitės ryšys – nuo žiedo iki medaus ant mūsų stalo.

Plačiau

Mitologijos slėpiniai

Galimybė dabartiniam žmogui grįžti į praeitį, suvokti protėvių pasaulėžiūrą.

Plačiau

Ką žinai apie Sirvėtos RP

Pažintis su Lietuvos saugomomis teritorijomis ir Sirvėtos regioninio parku.

Plačiau

Pažink mišką

Galimybė sužinoti apie tai, kas yra miškas ir kaip medžiai jaučia vienas kitą.

Plačiau

Pelkių paslaptys

Pelkės – unikalios ekosistemos, kurioms būdingos savitos ekologinės sąlygos.

Plačiau

Sirvėtos regioninio parko direkcija


Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Kodas 193372387

© 2021 Sirvėtos regioninio parko direkcija

Search